Plovoucí podlahy Semily | prodej - pokládka - montáže

 Podlahy v moderních bytech v Semilech, to už nejsou jen panelákové parkety a plastové lino. Typickým základem současného bydlení je kvalitní plovoucí podlaha. Služba Plovoucí podlahy Semily zajišťuje prodej a kvalitní pokládky plovoucích podlah s důrazem na rychlost, kvalitu a nízké ceny.

Plovoucí podlahy Semily - plovoucí podlaha od A do Z

Plovoucí podlahy Semily zaměstnávají kvalifikované podlahářeBydlíte v Semilech nebo v okolí Semil a přejete si mít v bytě kvalitní plovoucí podlahy ? Pak je zde právě pro Vás služba Plovoucí podlahy Semily. Zajistíme komplexně realizaci Vaší nové plovoucí podlahy od A do Z bez stresů s obchodníky a uspěchanými řemeslníky. Naši kvalifikovaní podlaháři se specializací na plovoucí podlahy provádějí dodávky plovoucích podlah a pokládání plovoucích podlah všech druhů od prověřených výrobců v Semilech a v okolních obcích.

 

Jaké nabízíme a pokládáme plovoucí podlahy v Semilech

Plovoucí podlahy Semily - divize podlahářského cechu Podlahy Semily Ekomplex se zaměřením na plovoucí podlahy, to jsou podlaháři Semily, kteří provádějí prodej plovoucích podlah , pokládání plovoucích podlah a renovace plovoucích podlah všech běžných výrobních technologií a z prověřených materiálů v oblasti města Semily a v okolí. Nakupujeme a pokládáme pouze podlahy kvalitních světových i tuzemských značek a vyhýbáme se pokládání plovoucích podlah z materiálů, které nemohou splňovat dlouhodobě představy zákazníka o užitné hodnotě budoucí plovoucí podlahyPokládka plovoucí podlahy Semily

Typy dodávaných plovoucích podlah

 • Dřevěné plovoucí podlahy - podlahy složené z dřevěných lamel - mají vzhled masívní podlahy, ale vynikají lepší odolností proti deformaci vlivem vysušování.
 • Laminátové plovoucí podlahy - podlahy z laminátu, které vzhledem věrně napodobují podlahy z přírodních materiálů, ale jsou výrazně odolnější proti mechanickým i chemickým vlivům
 • Korkové plovoucí podlahy - korek je vynikající podlahový materiál všude tam, kde bychom rádi chodili naboso anebo vyžadujeme nízkou hlučnost
 • Bambusové plovoucí podlahy - podlahy z bambusu mají krásný přírodní vzhled a na rouzdíl od dřevěných podlah jsou charakteristické vysokou tvrdostí a odolností proti otěru
 • PVC plovoucí podlahy - jinak též vinylové plovoucí podlahy - podlahy z polyvinylchloridu jsou plně syntetickou podlahovinou s aspektem na vysokou odolnost, snadnou údržbu i chemickými prostředky a dlouhou životnost. Podle technologie pokládky realizují podlaháři Ekomplex
 • Marmoleum click - oblíbené přírodní linoleum ve formě desek se zámky - kromě snadné montáže vyniká mnoha skvělými vlastnostmi přírodního materiálu, přizpůsobivostí, odolností a snadnou údržbou

  

 Nabídka na realizaci plovoucí podlahy rychle a zdarma 

Realizace plovoucí podlahy Semily na 3 kroky

 

  poptávka na plovoucí podlahy Semily
 • Posuďte v pohodlí domova naši nabídku pokládky plovoucí podlahy, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence v Semilech, a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na položení Vaší nové plovoucí podlahy anebo renovaci plovoucí podlahy staré.
 • Materiál vybrané plovoucí podlahy v Semilech či v Libereckém kraji můžete výhodně objednat přímo u nás, případně si ho zajistíte sami.

 

 Plovoucí podlahy Semily a okolí

Mapa
Plovoucí podlahy a podlahářské služby pro město Semily a okolní obce zajišťuje podlahářství

Jan David

Administativní sídlo:
Husitská 812/15, Liberec III - Jeřáb
IČ: 75872366


Provozovna: Semily


Telefony

  

  

Co zahrnuje služba Plovoucí podlahy Semily ? 

 Komplexní služba pokládka podlah Semily, to je 10 kroků k realizaci Vaší představy o plovoucí podlaze :

  http://plovouci-podlahy.net/pokladka-podlah.php
 1. Konzultace záměru se zákazníkem - vyslechneme si Vaši představu o uvažovaném typu a pokládce plovoucí podlahy a navrhneme nejefektivnější cestu k její realizaci našimi podlaháři. Není-li Váš záměr dle našich zkušeností vhodným řešením, navrhneme Vám vhodnější alternativu tak, aby výsledkem byla Vaše spokojenost s výsledkem. Plovoucí podlahy Semily ctí Vaši představu.
 2. Zpracujeme cenovou nabídku - spočítáme cenu materiálu a potřebných prací a předložíme Vám ji k odsouhlašení. Nebudete-li s cenovou nabídkou spokojení, navrhneme levnější alternativu, nebude-li zcela v rozporu s očekávanými vlastnostmi budoucí plovoucí podlahy. Plovoucí podlahy Semily respektují Váš zájem na rentabilitě investice.
 3. Uzavření smlouvy o dílo - dohodnuté řešení včetně závazné ceny stvrdíme naším podpisem a zbavíme Vás obav z budoucího výsledku a ceny. Bude-li z nějakých důvodů nutné v reálu cokoli změnit, včas navrhneme dodatek smlouvy. Plovoucí podlahy Semily garantují dohodnuté podmínky.
 4. Dodávka materiálu plovoucí podlahy - v souladu s Vaší volbou a uzavřenou smlouvou o dílo zajistíme dodávku materiálu plovoucí podlahy od výrobce či dovozce na místo montáže. Pohlídáme si, aby materiál byl z jedné výrobní série a nedošlo tak na ploše podlahy k odchylkám ve vzorech, barvě nebo jiných vlastnostech. Plovoucí podlahy Semily dbají na kvalitu materiálu.
 5. Demontáž staré podlahy - provedeme odbornou a opatrnou demontáž původní podlahy s maximálním aspektem na minimální prašnost, provozní hluk a s ohledem na vybavení Vaší domácnosti. Zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci staré podlahy, nemáte-li s ní jiné záměry. Plovoucí podlahy Semily Vás zbaví starostí se stavebním odpadem.
 6. Příprava podkladu plovoucí podlahy - velmi důležitou podmínkou pro zajištění dlouhodobě stabilních a očekávaných vlastností plovoucí podlahy je důkladná a přesná příprava podkladu - vyrovnání nerovností, nivelace, příprava roštu a další práce vyžadující přesnost, zkušenosti a odpovídající výbavu. Plovoucí podlahy Semily dbají na poctivou přípravu.
 7. Pokládka plovoucí podlahy - přesná a s důrazem na výrobcem doporučený postup provedená pokládka plovoucí podlahy je vizitkou kvalifikovaného podlaháře, proto si na této práci dáme maximálně záležet. Chyby v této fázi práce se neodpouštějí a jakékoli opomenutí nebo nepřesná práce by byla na budoucí podlaze navždy patrná. Plovoucí podlahy Semily mají zájem o Vaše dobré reference.
 8. Zalištování plovoucí podlahy - estetické provedení přechodů, rohů a zakončení podlahy je důležitou součástí procesu pokládání plovoucích podlah. Teprve tímto je vlastní plovoucí podlaha dokončená a připravená k dlouhodobému používání. Plovoucí podlahy Semily dotáhnou vždy práci do konce.
 9. Úklid místnosti a zbytků materiálu - nezanecháme za sebou nepořádek, naopak Vám předáme místnost s novou plovoucí podlahou v takovém stavu, abyste se do ní mohli rovnou nastěhovat a vychutnat si kouzlo nové podlahy bez starostí s úklidem. Plovoucí podlahy Semily za sebou zanechávají vždy čisté pracoviště.
 10. Předání dokončené práce - výsledek naší práce si prohlédnete, odstraníme případně zjištěné nedostatky a až bude vše v naprostém pořádku a podle Vašich představ, provedeme konečné vyúčtování naší práce. Plovoucí podlahy Semily na Vás nezapomenou ani v garanční lhůtě.

 

   dispečink : plovoucí podlahy SemilyDispečink - plovoucí podlahy Semily

 

Dispečink podlahářských služeb – požadavky na dodávky a pokládání plovoucích podlah, renovace podlah a další podlahářské služby v Semilech a v Libereckém kraji.

 

 

 Kontaktujte nás ... 

 

POPTÁVKA PLOVOUCÍ PODLAHY ON-LINE TELEFON

 Potřebuji dohodnout :

 • Prodej plovoucí podlahy
 • Dodávku plovoucí podlahy
 • Pokládku plovoucí podlahy
 • Renovaci plovoucí podlahy
 • Jiné podlahářské práce

Poptávka zdarma na plovoucí podlahy Semily

Podlahářské práce Semily - telefon zelená linka 800 888 801

   

  Pro dotazy na podlahářské práce využívejte prosím přednostně poptávkový formulář . Poskytnete takto našim podlahářům všechny potřebné informace, a urychlíte tím zpracování nabídky či odpovědi na Váš dotaz . Všechny dotazy zaslané tímto dotazníkem systematicky vyřizujeme do 24 hodin, obvykle ale do hodiny od odeslání poptávky.


Provozní doba podlahářství - plovoucí podlahy Semily

Telefonovat nám můžete v této provozní době :

Pondělí 7.00 - 19.00
Úterý 7.00 - 19.00
Středa 7.00 - 19.00
Čtvrtek 7.00 - 19.00
Pátek 7.00 - 19.00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Posílat dotazy dotazníky nám můžete 24 hodin 7 dní v týdnu


 

Vybírejte plovoucí podlahy s rozumem

Přáli byste si, aby Vaše plovoucí podlaha nakoupená v Semilech vydržela co nejdéle ? Chcete se z Vaší plovoucí podlahy radovat a nebýt dlouhá léta zoufalí ze špatného nákupu ?  Kupujete podlahu na delší dobu než je dvouletá záruka ?

Plovoucí podlahy Semily - nebojte se nás zeptatPak doporučujeme seznámit se ještě před nákupem důkladně s nabídkou materiálů pro plovoucí podlahy. Prodejny podlahovin nejen v Semilech útočí na zákazníky v prvé řadě cenou a vzhledem podlahových materiálů. Díky současným technologiím a levným dovozům z asijských zemí či z Polska není zvláště v obchodních domech v Semilech problém dostat se s cenou plovoucí podlahy na úroveň, která kupujícím vyráží dech - zvlášť když na první pohled vypadá materiál navlas stejně jako plovoucí podlaha nabízená specializovanou prodejnou za dvoj až trojnásobnou cenu.

Jenže právě na tohle levní výrobci žehrají - design a cena prodává, dovnitř podlahové desky laik nevidí. Avšak co není vidět, to má zásadní vliv na vlastnosti a životnost plovoucí podlahy. Jádro slisované z levného dřevního nebo jiného biologidkého či syntetického odpadu nemůže mít nikdy vlastnosti ani zdaleka dosahující pružnosti, pevnosti, odolnosti a přesnosti zpracování jádra kvalitních podlah, na jejichž vývoj obětovali výrobci často značnou část svých prostředků.

 

Jak poznáme levnou nekvalitní plovoucí podlahu

 • Jednotlivé lamely na sebe nepřesně navazují, hrbolaté spoje lze snadno nahmatat 
 • U sebedůkladněji slícované podlahy jsou jasně zřetelné spáry mezi lamelami
 • Podlaha se při chůzi prohýbá, což po krátkém čase způsobí rozestoupení lamel
 • Chůze po podlaze je velmi hlučná, ozývá se praskání, skřípění a jiné nelibé zvuky
 • Pouze drobné poškození tenké pochozí vrstvy je ihned viditelné
 • Vzhled pochozí vrstvy podlahy již po roce neodpovídá stavu nové podlahy
 • Dochází k odlupování hran lamel v místech spojů a zámků
 • Vylití i malého množství tekutiny na podlahu anebo časté čištění má za následek bobtnání podlahy
 • Po cca 2 - 3 letech je podlaha zralá na výměnu

 

 Plovoucí podlahy Semily - zaručená kvalita značkové podlahy

Naši podlaháři v rámci služby Plovoucí podlahy Semily dodávají výhradně značkové podlahy světových a tuzemských výrobců - viz náš katalog a ceník podlah. Jádrem našich služeb jsou tyto značky plovoucích podlah :


Prodáváme a pokládáme dřevěné plovoucí podlahy těchto výrobců

  Kliknutím na logo výrobce přejděte na vzorník podlahovin a ceník dřevěných plovoucích podlahProdáváme a pokládáme laminátové plovoucí podlahy těchto prověřených výrobců

 

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník laminátových plovoucích podlah Prodáváme a pokládáme korkové plovoucí podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník korkových plovoucích podlah Prodáváme a pokládáme bambusové plovoucí podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník bambusových plovoucích podlah Prodáváme a pokládáme vinylové plovoucí podlahy z PVC těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník PVC vinylových plovoucích podlah Pokládání plovoucích podlah Semily - svěřte odbornou práci podlahářům

Pokládání plovoucích podlah SemilyPokládka plovoucí podlahy vyžaduje speciální vybavení a dlouholeté zkušenosti. Amatérsky provedené pokládky plovoucích podlah poznáte na první pohled podle nelícujících lamel, nenavazujících vzorů, silného kontrastu mezi odstínem materiálu sousedících lamel, zvlněné nebo rozjíždějící se plovoucí podlahy apod. 

Pošlete nám Vaši poptávku na plovoucí podlahyPodlaháři Semily nabízejí spolehlivou odbornou službu Pokládání plovoucích podlah Semily - plovoucí podlahu zakoupenou u nás anebo jinde Vám kdekoli v Semilech a okolí odborně položíme včetně přípravy podkladu, zalištování v rozích a přechodech a úklidu místností. Staré podlahy nebo koberce demontujeme a ekologicky zlikvidujeme.

 


 

 

Pobočky Plovoucí podlahy Liberec ve větších městech Libereckého kraje

Pro obsluhu zákazníků mimo krajské město Liberec provozujeme podlahářství i ve všech větších městech Libereckého kraje :

Podlahy Liberec Centrální dispečink Pokládání plovoucích podlah Liberec pro Liberecký kraj a Liberec
   
Podlahy Nový Bor Podlahářské práce na Novoborsku (Pokládání plovoucích podlah Nový Bor)
Podlahy Semily Podlahářské práce na Semilsku (Pokládání plovoucích podlah Semily)
Podlahy Česká Lípa Podlahářské práce v České Lípě a okolí (Pokládání plovoucích podlah Česká Lípa)
Podlahy Jablonec nad Nisou Podlahářské práce na Jablonecku (Pokládání plovoucích podlah Jablonec nad Nisou)
Podlahy Tanvald Podlahářské práce v okolí Tanvaldu (Pokládání plovoucích podlah Tanvald)
Podlahy Frýdlant Podlahářské práce na Frýdlantsku (Pokládání plovoucích podlah Frýdlant)
Podlahy Železný Brod Podlahářské práce na Železnobrodsku (Pokládání plovoucích podlah Železný Brod)
Podlahy Jilemnice Podlahářské práce v okolí Jilemnice (Pokládání plovoucích podlah Jilemnice)
Podlahy Turnov Podlahářské práce v okolí Turnova (Pokládání plovoucích podlah Turnov)

 


Služby Ekomplex poskytované přímo pro město Semily

 • Instalatér Semily - komplexní nabídka instalatérských služeb z oboru voda-topení-plyn v oblasti Semily a okolí
 • Vodoinstalatér Semily - vodoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis vodoinstalací v Semilech a okolí
 • Plynoinstalatér Semily - plynoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis plynoinstalací v Semilech a okolí Semil
 • Revize plynu Semily - revize všech druhů plynových zařízení v Semilech a okolí Semil
 • Topenář Semily - topenářské práce, projektování, montáže a servis vytápění pro město Semily a okolí
 • Malíř Semily - malířské služby, malíři firem a komerčních interiérů v Semilech a okolí Semil
 • Malíř pokojů Semily - malování pokojů, bytů, bytových domů a domácností v Semilech
 • Natěrač Semily - natěračské práce, lakýrnické práce, ochranné nátěry v Semilech a okolí Semil
 • Natěračské práce Semily - speciální nátěry konstrukcí a staveb všech druhů v Semilech
 • Sádrokarton Semily - sádrokartonářské práce, interiéry ze sádrokartonu v Semilech a okolí Semil
 • Krby Semily - realizace a stavby krbů a kamen v Semilech a v okolí Semil
 • Pokládky koberců Semily - pokládání koberců a podlahových krytin v Semilech a okolí Semil
 • Revize elektro Semily - revize elektroinstalací a elektrospotřebičů v Semilech a okolí Semil
 • Kominík Semily - kominické služby, stavby, čištění a revize komínů v oblasti Semily a okolí Semil
 • Tepelná čerpadla Semily - specialisté na vytápění domů a budov v Semilech a okolí tepelnými čerpadly
 • Servis notebooků Semily - největší servis notebooků v ČR je zde pro Vás již od roku 1996
 • Nerez Semily - výroba nerezových výrobků a konstrukcí pro město Semily a Liberecký kraj.

 


 

Podlahářství divize Plovoucí podlahy Semily hledáte také pod obvyklými hesly : plovoucí podlaha Semily, podlaha Semily, podlahy Semily, dřevěné plovoucí podlahy Semily, laminátové plovoucí podlahy Semily, korkové plovoucí podlahy Semily, bambusové plovoucí podlahy Semily, vinylové plovoucí podlahy Semily, PVC plovoucí podlahy Semily, podlahářské služby Semily, pokládka plovoucích podlah Semily, pokládání plovoucích podlah Semily, pokládky plovoucích podlahy Semily ...

 

print