plovoucí podlahy - Plovoucí podlahy Konice | pokládka - montáže - prodej

Plovoucí podlahy Konice | pokládka - montáže - prodej

 Podlahy v moderních bytech v Konicích, to už nejsou jen panelákové parkety a plastové lino. Typickým základem současného bydlení je kvalitní plovoucí podlaha. Služba Plovoucí podlahy Konice zajišťuje prodej a kvalitní pokládky plovoucích podlah s důrazem na rychlost, kvalitu a nízké ceny.

Plovoucí podlahy Konice - plovoucí podlaha od A do Z

Plovoucí podlahy Konice zaměstnávají kvalifikované podlahářeBydlíte v Konicích nebo v okolí Konic a přejete si mít v bytě kvalitní plovoucí podlahy ? Pak je zde právě pro Vás služba Plovoucí podlahy Konice. Zajistíme komplexně realizaci Vaší nové plovoucí podlahy od A do Z bez stresů s obchodníky a uspěchanými řemeslníky. Naši kvalifikovaní podlaháři se specializací na plovoucí podlahy provádějí dodávky plovoucích podlah a pokládání plovoucích podlah všech druhů od prověřených výrobců v Konicích a v okolních obcích.

 

Jaké nabízíme a pokládáme plovoucí podlahy v Konicích

Plovoucí podlahy Konice - divize podlahářského cechu Podlahy Konice Ekomplex se zaměřením na plovoucí podlahy, to jsou podlaháři Konice, kteří provádějí prodej plovoucích podlah , pokládání plovoucích podlah a renovace plovoucích podlah všech běžných výrobních technologií a z prověřených materiálů v oblasti města Konice a v okolí. Nakupujeme a pokládáme pouze podlahy kvalitních světových i tuzemských značek a vyhýbáme se pokládání plovoucích podlah z materiálů, které nemohou splňovat dlouhodobě představy zákazníka o užitné hodnotě budoucí plovoucí podlahyPokládka plovoucí podlahy Konice

Typy dodávaných plovoucích podlah

 • Dřevěné plovoucí podlahy - podlahy složené z dřevěných lamel - mají vzhled masívní podlahy, ale vynikají lepší odolností proti deformaci vlivem vysušování.
 • Laminátové plovoucí podlahy - podlahy z laminátu, které vzhledem věrně napodobují podlahy z přírodních materiálů, ale jsou výrazně odolnější proti mechanickým i chemickým vlivům
 • Korkové plovoucí podlahy - korek je vynikající podlahový materiál všude tam, kde bychom rádi chodili naboso anebo vyžadujeme nízkou hlučnost
 • Bambusové plovoucí podlahy - podlahy z bambusu mají krásný přírodní vzhled a na rouzdíl od dřevěných podlah jsou charakteristické vysokou tvrdostí a odolností proti otěru
 • PVC plovoucí podlahy - jinak též vinylové plovoucí podlahy - podlahy z polyvinylchloridu jsou plně syntetickou podlahovinou s aspektem na vysokou odolnost, snadnou údržbu i chemickými prostředky a dlouhou životnost. Podle technologie pokládky realizují podlaháři Ekomplex
 • Marmoleum click - oblíbené přírodní linoleum ve formě desek se zámky - kromě snadné montáže vyniká mnoha skvělými vlastnostmi přírodního materiálu, přizpůsobivostí, odolností a snadnou údržbou

  

 Nabídka na realizaci plovoucí podlahy rychle a zdarma 

Realizace plovoucí podlahy Konice na 3 kroky

 

  poptávka na plovoucí podlahy Konice
 • Posuďte v pohodlí domova naši nabídku pokládky plovoucí podlahy, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence v Konicích, a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na položení Vaší nové plovoucí podlahy anebo renovaci plovoucí podlahy staré.
 • Materiál vybrané plovoucí podlahy v Konicích či v Olomouckém kraji můžete výhodně objednat přímo u nás, případně si ho zajistíte sami.

 

 Plovoucí podlahy Konice a okolí

Mapa
Plovoucí podlahy a podlahářské služby pro město Konice a okolní obce zajišťuje podlahářství

BYT&BYT s.r.o.

Administativní sídlo:
8. května 1745/60, Šumperk
IČ: 2717212


Provozovna: Konice


Telefony

  

  

Co zahrnuje služba Plovoucí podlahy Konice ? 

 Komplexní služba pokládka podlah Konice, to je 10 kroků k realizaci Vaší představy o plovoucí podlaze :

  http://plovouci-podlahy.net/pokladka-podlah.php
 1. Konzultace záměru se zákazníkem - vyslechneme si Vaši představu o uvažovaném typu a pokládce plovoucí podlahy a navrhneme nejefektivnější cestu k její realizaci našimi podlaháři. Není-li Váš záměr dle našich zkušeností vhodným řešením, navrhneme Vám vhodnější alternativu tak, aby výsledkem byla Vaše spokojenost s výsledkem. Plovoucí podlahy Konice ctí Vaši představu.
 2. Zpracujeme cenovou nabídku - spočítáme cenu materiálu a potřebných prací a předložíme Vám ji k odsouhlašení. Nebudete-li s cenovou nabídkou spokojení, navrhneme levnější alternativu, nebude-li zcela v rozporu s očekávanými vlastnostmi budoucí plovoucí podlahy. Plovoucí podlahy Konice respektují Váš zájem na rentabilitě investice.
 3. Uzavření smlouvy o dílo - dohodnuté řešení včetně závazné ceny stvrdíme naším podpisem a zbavíme Vás obav z budoucího výsledku a ceny. Bude-li z nějakých důvodů nutné v reálu cokoli změnit, včas navrhneme dodatek smlouvy. Plovoucí podlahy Konice garantují dohodnuté podmínky.
 4. Dodávka materiálu plovoucí podlahy - v souladu s Vaší volbou a uzavřenou smlouvou o dílo zajistíme dodávku materiálu plovoucí podlahy od výrobce či dovozce na místo montáže. Pohlídáme si, aby materiál byl z jedné výrobní série a nedošlo tak na ploše podlahy k odchylkám ve vzorech, barvě nebo jiných vlastnostech. Plovoucí podlahy Konice dbají na kvalitu materiálu.
 5. Demontáž staré podlahy - provedeme odbornou a opatrnou demontáž původní podlahy s maximálním aspektem na minimální prašnost, provozní hluk a s ohledem na vybavení Vaší domácnosti. Zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci staré podlahy, nemáte-li s ní jiné záměry. Plovoucí podlahy Konice Vás zbaví starostí se stavebním odpadem.
 6. Příprava podkladu plovoucí podlahy - velmi důležitou podmínkou pro zajištění dlouhodobě stabilních a očekávaných vlastností plovoucí podlahy je důkladná a přesná příprava podkladu - vyrovnání nerovností, nivelace, příprava roštu a další práce vyžadující přesnost, zkušenosti a odpovídající výbavu. Plovoucí podlahy Konice dbají na poctivou přípravu.
 7. Pokládka plovoucí podlahy - přesná a s důrazem na výrobcem doporučený postup provedená pokládka plovoucí podlahy je vizitkou kvalifikovaného podlaháře, proto si na této práci dáme maximálně záležet. Chyby v této fázi práce se neodpouštějí a jakékoli opomenutí nebo nepřesná práce by byla na budoucí podlaze navždy patrná. Plovoucí podlahy Konice mají zájem o Vaše dobré reference.
 8. Zalištování plovoucí podlahy - estetické provedení přechodů, rohů a zakončení podlahy je důležitou součástí procesu pokládání plovoucích podlah. Teprve tímto je vlastní plovoucí podlaha dokončená a připravená k dlouhodobému používání. Plovoucí podlahy Konice dotáhnou vždy práci do konce.
 9. Úklid místnosti a zbytků materiálu - nezanecháme za sebou nepořádek, naopak Vám předáme místnost s novou plovoucí podlahou v takovém stavu, abyste se do ní mohli rovnou nastěhovat a vychutnat si kouzlo nové podlahy bez starostí s úklidem. Plovoucí podlahy Konice za sebou zanechávají vždy čisté pracoviště.
 10. Předání dokončené práce - výsledek naší práce si prohlédnete, odstraníme případně zjištěné nedostatky a až bude vše v naprostém pořádku a podle Vašich představ, provedeme konečné vyúčtování naší práce. Plovoucí podlahy Konice na Vás nezapomenou ani v garanční lhůtě.

 

   dispečink : plovoucí podlahy KoniceDispečink - plovoucí podlahy Konice

 

Dispečink podlahářských služeb – požadavky na dodávky a pokládání plovoucích podlah, renovace podlah a další podlahářské služby v Konicích a v Olomouckém kraji.

 

 

 Kontaktujte nás ... 

 

POPTÁVKA PLOVOUCÍ PODLAHY ON-LINE TELEFON

 Potřebuji dohodnout :

 • Prodej plovoucí podlahy
 • Dodávku plovoucí podlahy
 • Pokládku plovoucí podlahy
 • Renovaci plovoucí podlahy
 • Jiné podlahářské práce

Poptávka zdarma na plovoucí podlahy Konice

Podlahářské práce Konice - telefon zelená linka 800 888 801

   

  Pro dotazy na podlahářské práce využívejte prosím přednostně poptávkový formulář . Poskytnete takto našim podlahářům všechny potřebné informace, a urychlíte tím zpracování nabídky či odpovědi na Váš dotaz . Všechny dotazy zaslané tímto dotazníkem systematicky vyřizujeme do 24 hodin, obvykle ale do hodiny od odeslání poptávky.


Provozní doba podlahářství - plovoucí podlahy Konice

Telefonovat nám můžete v této provozní době :

Pondělí 7.00 - 19.00
Úterý 7.00 - 19.00
Středa 7.00 - 19.00
Čtvrtek 7.00 - 19.00
Pátek 7.00 - 19.00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Posílat dotazy dotazníky nám můžete 24 hodin 7 dní v týdnu


 

Vybírejte plovoucí podlahy s rozumem

Přáli byste si, aby Vaše plovoucí podlaha nakoupená v Konicích vydržela co nejdéle ? Chcete se z Vaší plovoucí podlahy radovat a nebýt dlouhá léta zoufalí ze špatného nákupu ?  Kupujete podlahu na delší dobu než je dvouletá záruka ?

Plovoucí podlahy Konice - nebojte se nás zeptatPak doporučujeme seznámit se ještě před nákupem důkladně s nabídkou materiálů pro plovoucí podlahy. Prodejny podlahovin nejen v Konicích útočí na zákazníky v prvé řadě cenou a vzhledem podlahových materiálů. Díky současným technologiím a levným dovozům z asijských zemí či z Polska není zvláště v obchodních domech v Konicích problém dostat se s cenou plovoucí podlahy na úroveň, která kupujícím vyráží dech - zvlášť když na první pohled vypadá materiál navlas stejně jako plovoucí podlaha nabízená specializovanou prodejnou za dvoj až trojnásobnou cenu.

Jenže právě na tohle levní výrobci žehrají - design a cena prodává, dovnitř podlahové desky laik nevidí. Avšak co není vidět, to má zásadní vliv na vlastnosti a životnost plovoucí podlahy. Jádro slisované z levného dřevního nebo jiného biologidkého či syntetického odpadu nemůže mít nikdy vlastnosti ani zdaleka dosahující pružnosti, pevnosti, odolnosti a přesnosti zpracování jádra kvalitních podlah, na jejichž vývoj obětovali výrobci často značnou část svých prostředků.

 

Jak poznáme levnou nekvalitní plovoucí podlahu

 • Jednotlivé lamely na sebe nepřesně navazují, hrbolaté spoje lze snadno nahmatat 
 • U sebedůkladněji slícované podlahy jsou jasně zřetelné spáry mezi lamelami
 • Podlaha se při chůzi prohýbá, což po krátkém čase způsobí rozestoupení lamel
 • Chůze po podlaze je velmi hlučná, ozývá se praskání, skřípění a jiné nelibé zvuky
 • Pouze drobné poškození tenké pochozí vrstvy je ihned viditelné
 • Vzhled pochozí vrstvy podlahy již po roce neodpovídá stavu nové podlahy
 • Dochází k odlupování hran lamel v místech spojů a zámků
 • Vylití i malého množství tekutiny na podlahu anebo časté čištění má za následek bobtnání podlahy
 • Po cca 2 - 3 letech je podlaha zralá na výměnu

 

 Plovoucí podlahy Konice - zaručená kvalita značkové podlahy

Naši podlaháři v rámci služby Plovoucí podlahy Konice dodávají výhradně značkové podlahy světových a tuzemských výrobců - viz náš katalog a ceník podlah. Jádrem našich služeb jsou tyto značky plovoucích podlah :


Prodáváme a pokládáme dřevěné plovoucí podlahy těchto výrobců

  Kliknutím na logo výrobce přejděte na vzorník podlahovin a ceník dřevěných plovoucích podlahProdáváme a pokládáme laminátové plovoucí podlahy těchto prověřených výrobců

 

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník laminátových plovoucích podlah Prodáváme a pokládáme korkové plovoucí podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník korkových plovoucích podlah Prodáváme a pokládáme bambusové plovoucí podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník bambusových plovoucích podlah Prodáváme a pokládáme vinylové plovoucí podlahy z PVC těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník PVC vinylových plovoucích podlah Pokládání plovoucích podlah Konice - svěřte odbornou práci podlahářům

Pokládání plovoucích podlah KonicePokládka plovoucí podlahy vyžaduje speciální vybavení a dlouholeté zkušenosti. Amatérsky provedené pokládky plovoucích podlah poznáte na první pohled podle nelícujících lamel, nenavazujících vzorů, silného kontrastu mezi odstínem materiálu sousedících lamel, zvlněné nebo rozjíždějící se plovoucí podlahy apod. 

Pošlete nám Vaši poptávku na plovoucí podlahyPodlaháři Konice nabízejí spolehlivou odbornou službu Pokládání plovoucích podlah Konice - plovoucí podlahu zakoupenou u nás anebo jinde Vám kdekoli v Konicích a okolí odborně položíme včetně přípravy podkladu, zalištování v rozích a přechodech a úklidu místností. Staré podlahy nebo koberce demontujeme a ekologicky zlikvidujeme.

 


 

 

Pobočky Plovoucí podlahy Olomouc ve větších městech Olomouckého kraje

Pro obsluhu zákazníků mimo krajské město Olomouc provozujeme podlahářství i ve všech větších městech Olomouckého kraje :

Podlahy Olomouc Centrální dispečink plovoucí podlahy Olomouc pro Olomoucký kraj
Podlahy Hranice Podlahářské práce na Hranicku (Pokládání plovoucích podlah Hranice)
Podlahy Přerov Podlahářské práce na Přerovsku (Pokládání plovoucích podlah Přerov)
Podlahy Šumperk Podlahářské práce na Šumpersku (Pokládání plovoucích podlah Šumperk)
Podlahy Prostějov Podlahářské práce na Prostějovsku (Pokládání plovoucích podlah Prostějov)
Podlahy Zábřeh Podlahářské práce na Zábřežsku (Pokládání plovoucích podlah Zábřeh)
Podlahy Mohelnice Podlahářské práce na Mohelnicku (Pokládání plovoucích podlah Mohelnice)
Podlahy Uničov Podlahářské práce na Uničovsku (Pokládání plovoucích podlah Uničov)
Podlahy Litovel Podlahářské práce na Litovelsku (Pokládání plovoucích podlah Litovel)
Podlahy Konice Podlahářské práce na Konicku (Pokládání plovoucích podlah Konice)
Podlahy Šternberk Podlahářské práce na Šternbersku (Pokládání plovoucích podlah Šternberk)
Podlahy Lipník nad Bečvou Podlahářské práce na Lipnicku (Pokládání plovoucích podlah Lipník nad Bečvou)
Podlahy Jeseník Podlahářské práce na Jesenicku (Pokládání plovoucích podlah Jeseník)

 


Služby Ekomplex poskytované přímo pro město Konice

 • Instalatér Konice - komplexní nabídka instalatérských služeb z oboru voda-topení-plyn v oblasti Konice a okolí
 • Vodoinstalatér Konice - vodoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis vodoinstalací v Konicích a okolí
 • Plynoinstalatér Konice - plynoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis plynoinstalací v Konicích a okolí Konic
 • Revize plynu Konice - revize všech druhů plynových zařízení v Konicích a okolí Konic
 • Topenář Konice - topenářské práce, projektování, montáže a servis vytápění pro město Konice a okolí
 • Malíř Konice - malířské služby, malíři firem a komerčních interiérů v Konicích a okolí Konic
 • Malíř pokojů Konice - malování pokojů, bytů, bytových domů a domácností v Konicích
 • Natěrač Konice - natěračské práce, lakýrnické práce, ochranné nátěry v Konicích a okolí Konic
 • Natěračské práce Konice - speciální nátěry konstrukcí a staveb všech druhů v Konicích
 • Sádrokarton Konice - sádrokartonářské práce, interiéry ze sádrokartonu v Konicích a okolí Konic
 • Krby Konice - realizace a stavby krbů a kamen v Konicích a v okolí Konic
 • Pokládky koberců Konice - pokládání koberců a podlahových krytin v Konicích a okolí Konic
 • Revize elektro Konice - revize elektroinstalací a elektrospotřebičů v Konicích a okolí Konic
 • Kominík Konice - kominické služby, stavby, čištění a revize komínů v oblasti Konice a okolí Konic
 • Tepelná čerpadla Konice - specialisté na vytápění domů a budov v Konicích a okolí tepelnými čerpadly
 • Servis notebooků Konice - největší servis notebooků v ČR je zde pro Vás již od roku 1996
 • Nerez Konice - výroba nerezových výrobků a konstrukcí pro město Konice a Olomoucký kraj.

 


 

Podlahářství divize Plovoucí podlahy Konice hledáte také pod obvyklými hesly : plovoucí podlaha Konice, podlaha Konice, podlahy Konice, dřevěné plovoucí podlahy Konice, laminátové plovoucí podlahy Konice, korkové plovoucí podlahy Konice, bambusové plovoucí podlahy Konice, vinylové plovoucí podlahy Konice, PVC plovoucí podlahy Konice, podlahářské služby Konice, pokládka plovoucích podlah Konice, pokládání plovoucích podlah Konice, pokládky plovoucích podlahy Konice ...

 

print