Plovoucí podlahy Nymburk | prodej - pokládka - montáže

Podlahy v moderních bytech v Nymburku, to už nejsou jen panelákové parkety a plastové lino. Typickým základem současného bydlení je kvalitní plovoucí podlaha. Služba Plovoucí podlahy Nymburk zajišťuje prodej a kvalitní pokládky plovoucích podlah s důrazem na rychlost, kvalitu a nízké ceny.

Plovoucí podlahy Nymburk - plovoucí podlaha od A do Z

Plovoucí podlahy Nymburk zaměstnávají kvalifikované podlahářeBydlíte v Nymburku nebo v okolí Nymburku a přejete si mít v bytě kvalitní plovoucí podlahy ? Pak je zde právě pro Vás služba Plovoucí podlahy Nymburk. Zajistíme komplexně realizaci Vaší nové plovoucí podlahy od A do Z bez stresů s obchodníky a uspěchanými řemeslníky. Naši kvalifikovaní podlaháři se specializací na plovoucí podlahy provádějí dodávky plovoucích podlah a pokládání plovoucích podlah všech druhů od prověřených výrobců v Nymburku a v okolních obcích.

 

Jaké nabízíme a pokládáme plovoucí podlahy v Nymburku

Plovoucí podlahy Nymburk - divize podlahářského cechu Podlahy Nymburk Ekomplex se zaměřením na plovoucí podlahy, to jsou podlaháři Nymburk, kteří provádějí prodej plovoucích podlah , pokládání plovoucích podlah a renovace plovoucích podlah všech běžných výrobních technologií a z prověřených materiálů v oblasti města Nymburk a v okolí. Nakupujeme a pokládáme pouze podlahy kvalitních světových i tuzemských značek a vyhýbáme se pokládání plovoucích podlah z materiálů, které nemohou splňovat dlouhodobě představy zákazníka o užitné hodnotě budoucí plovoucí podlahyPokládka plovoucí podlahy Nymburk

Typy dodávaných plovoucích podlah

 • Dřevěné plovoucí podlahy - podlahy složené z dřevěných lamel - mají vzhled masívní podlahy, ale vynikají lepší odolností proti deformaci vlivem vysušování.
 • Laminátové plovoucí podlahy - podlahy z laminátu, které vzhledem věrně napodobují podlahy z přírodních materiálů, ale jsou výrazně odolnější proti mechanickým i chemickým vlivům
 • Korkové plovoucí podlahy - korek je vynikající podlahový materiál všude tam, kde bychom rádi chodili naboso anebo vyžadujeme nízkou hlučnost
 • Bambusové plovoucí podlahy - podlahy z bambusu mají krásný přírodní vzhled a na rouzdíl od dřevěných podlah jsou charakteristické vysokou tvrdostí a odolností proti otěru
 • PVC plovoucí podlahy - jinak též vinylové plovoucí podlahy - podlahy z polyvinylchloridu jsou plně syntetickou podlahovinou s aspektem na vysokou odolnost, snadnou údržbu i chemickými prostředky a dlouhou životnost. Podle technologie pokládky realizují podlaháři Ekomplex
 • Marmoleum click - oblíbené přírodní linoleum ve formě desek se zámky - kromě snadné montáže vyniká mnoha skvělými vlastnostmi přírodního materiálu, přizpůsobivostí, odolností a snadnou údržbou

  

 Nabídka na realizaci plovoucí podlahy rychle a zdarma 

Realizace plovoucí podlahy Nymburk na 3 kroky

 

  poptávka na plovoucí podlahy Nymburk
 • Posuďte v pohodlí domova naši nabídku pokládky plovoucí podlahy, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence v Nymburku, a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na položení Vaší nové plovoucí podlahy anebo renovaci plovoucí podlahy staré.
 • Materiál vybrané plovoucí podlahy v Nymburku či ve Středočeském kraji můžete výhodně objednat přímo u nás, případně si ho zajistíte sami.

 

 Plovoucí podlahy Nymburk a okolí

Mapa
Plovoucí podlahy a podlahářské služby pro město Nymburk a okolní obce zajišťuje podlahářství

Podlahářství Havlík s.r.o.

Administativní sídlo:
Chotýš 33 , Vitice
IČ: 3534227


Provozovna: Nymburk


Telefony

  

  

Co zahrnuje služba Plovoucí podlahy Nymburk ? 

 Komplexní služba pokládka podlah Nymburk, to je 10 kroků k realizaci Vaší představy o plovoucí podlaze :

  http://plovouci-podlahy.net/pokladka-podlah.php
 1. Konzultace záměru se zákazníkem - vyslechneme si Vaši představu o uvažovaném typu a pokládce plovoucí podlahy a navrhneme nejefektivnější cestu k její realizaci našimi podlaháři. Není-li Váš záměr dle našich zkušeností vhodným řešením, navrhneme Vám vhodnější alternativu tak, aby výsledkem byla Vaše spokojenost s výsledkem. Plovoucí podlahy Nymburk ctí Vaši představu.
 2. Zpracujeme cenovou nabídku - spočítáme cenu materiálu a potřebných prací a předložíme Vám ji k odsouhlašení. Nebudete-li s cenovou nabídkou spokojení, navrhneme levnější alternativu, nebude-li zcela v rozporu s očekávanými vlastnostmi budoucí plovoucí podlahy. Plovoucí podlahy Nymburk respektují Váš zájem na rentabilitě investice.
 3. Uzavření smlouvy o dílo - dohodnuté řešení včetně závazné ceny stvrdíme naším podpisem a zbavíme Vás obav z budoucího výsledku a ceny. Bude-li z nějakých důvodů nutné v reálu cokoli změnit, včas navrhneme dodatek smlouvy. Plovoucí podlahy Nymburk garantují dohodnuté podmínky.
 4. Dodávka materiálu plovoucí podlahy - v souladu s Vaší volbou a uzavřenou smlouvou o dílo zajistíme dodávku materiálu plovoucí podlahy od výrobce či dovozce na místo montáže. Pohlídáme si, aby materiál byl z jedné výrobní série a nedošlo tak na ploše podlahy k odchylkám ve vzorech, barvě nebo jiných vlastnostech. Plovoucí podlahy Nymburk dbají na kvalitu materiálu.
 5. Demontáž staré podlahy - provedeme odbornou a opatrnou demontáž původní podlahy s maximálním aspektem na minimální prašnost, provozní hluk a s ohledem na vybavení Vaší domácnosti. Zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci staré podlahy, nemáte-li s ní jiné záměry. Plovoucí podlahy Nymburk Vás zbaví starostí se stavebním odpadem.
 6. Příprava podkladu plovoucí podlahy - velmi důležitou podmínkou pro zajištění dlouhodobě stabilních a očekávaných vlastností plovoucí podlahy je důkladná a přesná příprava podkladu - vyrovnání nerovností, nivelace, příprava roštu a další práce vyžadující přesnost, zkušenosti a odpovídající výbavu. Plovoucí podlahy Nymburk dbají na poctivou přípravu.
 7. Pokládka plovoucí podlahy - přesná a s důrazem na výrobcem doporučený postup provedená pokládka plovoucí podlahy je vizitkou kvalifikovaného podlaháře, proto si na této práci dáme maximálně záležet. Chyby v této fázi práce se neodpouštějí a jakékoli opomenutí nebo nepřesná práce by byla na budoucí podlaze navždy patrná. Plovoucí podlahy Nymburk mají zájem o Vaše dobré reference.
 8. Zalištování plovoucí podlahy - estetické provedení přechodů, rohů a zakončení podlahy je důležitou součástí procesu pokládání plovoucích podlah. Teprve tímto je vlastní plovoucí podlaha dokončená a připravená k dlouhodobému používání. Plovoucí podlahy Nymburk dotáhnou vždy práci do konce.
 9. Úklid místnosti a zbytků materiálu - nezanecháme za sebou nepořádek, naopak Vám předáme místnost s novou plovoucí podlahou v takovém stavu, abyste se do ní mohli rovnou nastěhovat a vychutnat si kouzlo nové podlahy bez starostí s úklidem. Plovoucí podlahy Nymburk za sebou zanechávají vždy čisté pracoviště.
 10. Předání dokončené práce - výsledek naší práce si prohlédnete, odstraníme případně zjištěné nedostatky a až bude vše v naprostém pořádku a podle Vašich představ, provedeme konečné vyúčtování naší práce. Plovoucí podlahy Nymburk na Vás nezapomenou ani v garanční lhůtě.

 

   dispečink : plovoucí podlahy NymburkDispečink - plovoucí podlahy Nymburk

 

Dispečink podlahářských služeb – požadavky na dodávky a pokládání plovoucích podlah, renovace podlah a další podlahářské služby v Nymburku a ve Středočeském kraji.

 

 

 Kontaktujte nás ... 

 

POPTÁVKA PLOVOUCÍ PODLAHY ON-LINE TELEFON

 Potřebuji dohodnout :

 • Prodej plovoucí podlahy
 • Dodávku plovoucí podlahy
 • Pokládku plovoucí podlahy
 • Renovaci plovoucí podlahy
 • Jiné podlahářské práce

Poptávka zdarma na plovoucí podlahy Nymburk

Podlahářské práce Nymburk - telefon zelená linka 800 888 801

   

  Pro dotazy na podlahářské práce využívejte prosím přednostně poptávkový formulář . Poskytnete takto našim podlahářům všechny potřebné informace, a urychlíte tím zpracování nabídky či odpovědi na Váš dotaz . Všechny dotazy zaslané tímto dotazníkem systematicky vyřizujeme do 24 hodin, obvykle ale do hodiny od odeslání poptávky.


Provozní doba podlahářství - plovoucí podlahy Nymburk

Telefonovat nám můžete v této provozní době :

Pondělí 7.00 - 19.00
Úterý 7.00 - 19.00
Středa 7.00 - 19.00
Čtvrtek 7.00 - 19.00
Pátek 7.00 - 19.00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Posílat dotazy dotazníky nám můžete 24 hodin 7 dní v týdnu


 

Vybírejte plovoucí podlahy s rozumem

Přáli byste si, aby Vaše plovoucí podlaha nakoupená v Nymburku vydržela co nejdéle ? Chcete se z Vaší plovoucí podlahy radovat a nebýt dlouhá léta zoufalí ze špatného nákupu ?  Kupujete podlahu na delší dobu než je dvouletá záruka ?

Plovoucí podlahy Nymburk - nebojte se nás zeptatPak doporučujeme seznámit se ještě před nákupem důkladně s nabídkou materiálů pro plovoucí podlahy. Prodejny podlahovin nejen v Nymburku útočí na zákazníky v prvé řadě cenou a vzhledem podlahových materiálů. Díky současným technologiím a levným dovozům z asijských zemí či z Polska není zvláště v obchodních domech v Nymburku problém dostat se s cenou plovoucí podlahy na úroveň, která kupujícím vyráží dech - zvlášť když na první pohled vypadá materiál navlas stejně jako plovoucí podlaha nabízená specializovanou prodejnou za dvoj až trojnásobnou cenu.

Jenže právě na tohle levní výrobci žehrají - design a cena prodává, dovnitř podlahové desky laik nevidí. Avšak co není vidět, to má zásadní vliv na vlastnosti a životnost plovoucí podlahy. Jádro slisované z levného dřevního nebo jiného biologidkého či syntetického odpadu nemůže mít nikdy vlastnosti ani zdaleka dosahující pružnosti, pevnosti, odolnosti a přesnosti zpracování jádra kvalitních podlah, na jejichž vývoj obětovali výrobci často značnou část svých prostředků.

 

Jak poznáme levnou nekvalitní plovoucí podlahu

 • Jednotlivé lamely na sebe nepřesně navazují, hrbolaté spoje lze snadno nahmatat 
 • U sebedůkladněji slícované podlahy jsou jasně zřetelné spáry mezi lamelami
 • Podlaha se při chůzi prohýbá, což po krátkém čase způsobí rozestoupení lamel
 • Chůze po podlaze je velmi hlučná, ozývá se praskání, skřípění a jiné nelibé zvuky
 • Pouze drobné poškození tenké pochozí vrstvy je ihned viditelné
 • Vzhled pochozí vrstvy podlahy již po roce neodpovídá stavu nové podlahy
 • Dochází k odlupování hran lamel v místech spojů a zámků
 • Vylití i malého množství tekutiny na podlahu anebo časté čištění má za následek bobtnání podlahy
 • Po cca 2 - 3 letech je podlaha zralá na výměnu

 

 Plovoucí podlahy Nymburk - zaručená kvalita značkové podlahy

Naši podlaháři v rámci služby Plovoucí podlahy Nymburk dodávají výhradně značkové podlahy světových a tuzemských výrobců - viz náš katalog a ceník podlah. Jádrem našich služeb jsou tyto značky plovoucích podlah :


Prodáváme a pokládáme dřevěné plovoucí podlahy těchto výrobců

  Kliknutím na logo výrobce přejděte na vzorník podlahovin a ceník dřevěných plovoucích podlahProdáváme a pokládáme laminátové plovoucí podlahy těchto prověřených výrobců

 

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník laminátových plovoucích podlah Prodáváme a pokládáme korkové plovoucí podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník korkových plovoucích podlah Prodáváme a pokládáme bambusové plovoucí podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník bambusových plovoucích podlah Prodáváme a pokládáme vinylové plovoucí podlahy z PVC těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník PVC vinylových plovoucích podlah Pokládání plovoucích podlah Nymburk - svěřte odbornou práci podlahářům

Pokládání plovoucích podlah NymburkPokládka plovoucí podlahy vyžaduje speciální vybavení a dlouholeté zkušenosti. Amatérsky provedené pokládky plovoucích podlah poznáte na první pohled podle nelícujících lamel, nenavazujících vzorů, silného kontrastu mezi odstínem materiálu sousedících lamel, zvlněné nebo rozjíždějící se plovoucí podlahy apod. 

Pošlete nám Vaši poptávku na plovoucí podlahyPodlaháři Nymburk nabízejí spolehlivou odbornou službu Pokládání plovoucích podlah Nymburk - plovoucí podlahu zakoupenou u nás anebo jinde Vám kdekoli v Nymburku a okolí odborně položíme včetně přípravy podkladu, zalištování v rozích a přechodech a úklidu místností. Staré podlahy nebo koberce demontujeme a ekologicky zlikvidujeme.

 


 

 

Pobočky Plovoucí podlahy Praha ve větších městech Středočeského kraje

Pro obsluhu zákazníků mimo krajské město Praha provozujeme podlahářství i ve všech větších městech Středočeského kraje :

Podlahy Praha Centrální dispečink Plovoucí podlahy Praha pro pokládání plovoucích podlah ve Středočeském kraji a Praze
   
Podlahy Beroun Podlahářské práce na Berounsku (Pokládání plovoucích podlah Beroun)
Podlahy Benešov Podlahářské práce na Benešovsku(Pokládání plovoucích podlah Benešov)
Podlahy Kutná Hora Podlahářské práce na Kutnohorsku (Pokládání plovoucích podlah Kutná Hora)
Podlahy Kolín Podlahářské práce na Kolínsku (Pokládání plovoucích podlah Kolín)
Podlahy Příbram Podlahářské práce na Příbramsku (Pokládání plovoucích podlah Příbram
Podlahy Mladá Boleslav Podlahářské práce na Mladoboleslavsku (Pokládání plovoucích podlah Mladá Boleslav)
Podlahy Kladno Podlahářské práce na Kladensku (Pokládání plovoucích podlah Kladno)
Podlahy Rakovník Podlahářské práce na Rakovnicku (Pokládání plovoucích podlah Rakovník)
Podlahy Slaný Podlahářské práce na Slánsku (Pokládání plovoucích podlah Slaný)
Podlahy Kralupy nad Vltavou Podlahářské práce na Kralupsku (Pokládání plovoucích podlah Kralupy nad Vltavou)
Podlahy Mělník Podlahářské práce na Mělnicku (Pokládání plovoucích podlah Mělník)
Podlahy Neratovice Podlahářské práce na Neatovicku (Pokládání plovoucích podlah Neratovice)
Podlahy Brandýs nad Labem Podlahářské práce na Brandýsku (Pokládání plovoucích podlah Brandýs nad Labem)
Podlahy Stará Boleslav Podlahářské práce na Staroboleslavsku (Pokládání plovoucích podlah Stará Boleslav)
Podlahy Mnichovo Hradiště Podlahářské práce na Mnichovohradišťsku (Pokládání plovoucích podlah Mnichovo Hradiště)
Podlahy Lysá nad Labem Podlahářské práce v okolí Lysé nad Labem (Pokládání plovoucích podlah Lysá nad Labem)
Podlahy Nymburk Podlahářské práce na Nymbursku (Pokládání plovoucích podlah Nymburk)
Podlahy Český Brod Podlahářské práce na Českobrodsku (Pokládání plovoucích podlah Český Brod)
Podlahy Říčany Podlahářské práce na Říčansku (Pokládání plovoucích podlah Říčany)
Podlahy Černošice Podlahářské práce na Černošicku  (Pokládání plovoucích podlah Černošice)
Podlahy Poděbrady Podlahářské práce na Poděbradsku (Pokládání plovoucích podlah Poděbrady)
Podlahy Čáslav Podlahářské práce na Čáslavsku (Pokládání plovoucích podlah Čáslav)
Podlahy Hořovice Podlahářské práce na Hořovicku (Pokládání plovoucích podlah Hořovice)
Podlahy Dobříš Podlahářské práce na Dobříšsku (Pokládání plovoucích podlah Dobříš)
Podlahy Sedlčany Podlahářské práce na Sedlčansku (Pokládání plovoucích podlah Sedlčany)
Podlahy Votice Podlahářské práce na Voticku (Pokládání plovoucích podlah Votice)
Podlahy Vlašim Podlahářské práce na Vlašimsku (Pokládání plovoucích podlah Vlašim)

 


Služby Ekomplex poskytované přímo pro město Nymburk

 • Instalatér Nymburk - komplexní nabídka instalatérských služeb z oboru voda-topení-plyn v oblasti Nymburk a okolí
 • Vodoinstalatér Nymburk - vodoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis vodoinstalací v Nymburku a okolí
 • Plynoinstalatér Nymburk - plynoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis plynoinstalací v Nymburku a okolí Nymburku
 • Revize plynu Nymburk - revize všech druhů plynových zařízení v Nymburku a okolí Nymburku
 • Topenář Nymburk - topenářské práce, projektování, montáže a servis vytápění pro město Nymburk a okolí
 • Malíř Nymburk - malířské služby, malíři firem a komerčních interiérů v Nymburku a okolí Nymburku
 • Malíř pokojů Nymburk - malování pokojů, bytů, bytových domů a domácností v Nymburku
 • Natěrač Nymburk - natěračské práce, lakýrnické práce, ochranné nátěry v Nymburku a okolí Nymburku
 • Natěračské práce Nymburk - speciální nátěry konstrukcí a staveb všech druhů v Nymburku
 • Sádrokarton Nymburk - sádrokartonářské práce, interiéry ze sádrokartonu v Nymburku a okolí Nymburku
 • Krby Nymburk - realizace a stavby krbů a kamen v Nymburku a v okolí Nymburku
 • Pokládky koberců Nymburk - pokládání koberců a podlahových krytin v Nymburku a okolí Nymburku
 • Revize elektro Nymburk - revize elektroinstalací a elektrospotřebičů v Nymburku a okolí Nymburku
 • Kominík Nymburk - kominické služby, stavby, čištění a revize komínů v oblasti Nymburk a okolí Nymburku
 • Tepelná čerpadla Nymburk - specialisté na vytápění domů a budov v Nymburku a okolí tepelnými čerpadly
 • Servis notebooků Nymburk - největší servis notebooků v ČR je zde pro Vás již od roku 1996
 • Nerez Nymburk - výroba nerezových výrobků a konstrukcí pro město Nymburk a Středočeský kraj.

 


 

Podlahářství divize Plovoucí podlahy Nymburk hledáte také pod obvyklými hesly : plovoucí podlaha Nymburk, podlaha Nymburk, podlahy Nymburk, dřevěné plovoucí podlahy Nymburk, laminátové plovoucí podlahy Nymburk, korkové plovoucí podlahy Nymburk, bambusové plovoucí podlahy Nymburk, vinylové plovoucí podlahy Nymburk, PVC plovoucí podlahy Nymburk, podlahářské služby Nymburk, pokládka plovoucích podlah Nymburk, pokládání plovoucích podlah Nymburk, pokládky plovoucích podlahy Nymburk ...

 

print